USD
USD Amerikansk dollar EUR Euro GBP Brittiskt pund AUD Australisk dollar CAD Kanadensisk dollar BRL Brasilianska Real CNY Kinesiska Yuan CZK Tjeckisk krona DKK Dansk krona HKD Hongkongdollar ILS Israelisk ny Shekel JPY Japanska Yen MYR Malaysisk ringgit NZD Nyzeeländsk dollar NOK Norsk krona PLN Polska Złoty RON Rumänsk leu RUB Rysk rubel SAR Saudiarabisk rial SGD Singaporiansk dollar ZAR Sydafrikanska Rand KRW Sydkoreansk won SEK Svensk krona CHF Schweizisk franc TRY Turkisk lira UAH Ukrainska Hryvnia ARS Argentina, Peso THB Thailändska baht
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch Paracas Best Rated "Casa Ravello" Paracas Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Kontakt

Paracas Best Rated "Casa Ravello"

Förhandsbokning
2026-10-26
2026-10-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

100

Paracas Best Rated "Casa Ravello"

 Wi-Fi
 Gratis parkering
 Simbassäng

Utomhusbassäng

 Privat strand

Strand

 Barnvänligt

Barnsängar

 Luftkonditionering
 Husdjur

Husdjur tillåtna


Lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello", som ligger inom 25 minuters promenad från Paracas Golf Course, erbjuder gästerna Wi-Fi. Det finns också en pool som garanterar en trevlig vistelse.

Lägenheten ligger inom 3 km från Pier Ballestas Islands. Cirka 10 minuters bilresa från den här lägenheten kan du besöka Museo De Sitio Julio C. Tello. Inom 2 km från boendet hittar du Paracas History Museum.

Lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" har uteplats och balkong med plattskärms-TV med satellitkanaler och TV med flera kanaler, samt erbjuder bekvämligheter som luftkonditionering. Lägenheten har också skrivbord. På detta boende kan gästerna utnyttja hårtorkar, badlakan och handdukar i badrummet. Dessutom finns det en dusch.

Lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" erbjuder te-/kaffebryggare samt ett utrustat kök med kylskåp och ugn. Gästerna har tillgång till en privat trädgård.

  • Lokala sevärdheter
  • Kite Club Paracas
    100 m
  • Yacht Club Peruano
    2,7 km
  • Centro de Interpretacion
    2,5 km
  • Venturia
    2,5 km
  • Paracas Golfklubb
    2,2 km
  • Paracas Golf Course
    2,2 km
  • Paracas Tours Morning
    2,6 km
  • Museo de Sitio de la Cultura Paracas
    2,5 km

Bekvämligheter på boendet

Beskrivning

  • Helt rökfritt
  • Wi-Fi
  • Gratis parkering
  • Husdjur tillåtna
  • Bagageförvaring

Mat och drycker

  • Torktumlare

Aktiviteter och avkoppling

  • Utomhusbassäng
  • Strand
  • Strandparasoll
  • Solsängar
  • Trädgård
  • Grill faciliteter
  • Grunda delen

På rummet

  • Luftkonditionering
  • Uppvärmning
  • Uteplats
  • Terrass
  • Te- och kaffefaciliteter
  • Tvättmaskin
  • LCD-TV
  • Barnsängar

Hotellregler

Incheckning: från 15:00 till 23:00
Utcheckning: från 01:00 till 11:00

Vanliga frågor

  • ❓

    Har lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" en pool på plats?

    Lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" har en pool.
  • ❓

    Erbjuder lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" några bekvämligheter för affärsresenärer?

    Lägenheten Paracas Best Rated "Casa Ravello" erbjuder affärsresenärerna skrivbord.

Uppgifter och priser



Ange datum för din vistelse för att kontrollera tillgänglighet.

Galleri

Feedback

Uppgifter om vistelsen

Ditt betyg

Hemskt Fantastiskt

Kontakta oss



Förhandsbokning
2026-10-26
2026-10-27

Maximala tiden som kan bokas är 30 dagar. Vänligen ange alternativa datum.

Tack för att du prenumererar
Stäng
Juridisk information
  • Sekretesspolicy
Företag
Paracas Best Rated "Casa Ravello", Peru

Kite Club Paracas Departamento 204, Paracas, Peru

Hålla dig uppdaterad

Genom att prenumerera på vårt nyhetsbrev blir du den första som får våra senaste nyheter och erbjudanden.

Hotellbokningar online

Kontakt

2026 © hoteles-en-ica.com

All rights reserved